Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysyłka

System automatycznie wylicza koszt paczek na podstawie wagi i gabarytów wszystkich produktów w zamówieniu. Wysyłka może być zrealizowana jednym z kurierów: DPD, DHL, Pocztex.

Zamówień na pręty można łączyć z zamówieniami na siatki o szerokośći 1 metr tylko przy dostawie Kurierem Pocztex. Zamówienia łączone z siatkami o szerokośći 2 metry wymagają indywidualnego wyliczenia kosztów przesyłki. W takim przypadku prosimy o kontakt.


Zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego, sam transport, w zależności od kuriera to zazwyczaj nie więcej niż 2 dni robocze, wyjątkiem jest kurier Pocztex gdzie sam transport może zająć ponad 5 dni roboczych, zazwyczaj jednak Kurier Pocztex doręcza w 2-3 dni robocze.

Czas dostawy podawany przez sysytem przy Kurierze Pocztex podczas składania zamówienia to 4 dni robocze.

Czas dostawy dla paczek powyżej 30 kg Kurierem DPD to 4 dni robocze.

Jeśli chcesz odebrać osobiście z magazynu w Siewierzu lub wysłać do Nas swojego przewoźnika to nie ma problemu, akceptujemy każde rozwiązanie po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Możliwe jest również przygotowanie przesyłki indywidualnie pod zamówienie. Dla dużych i złożonych zamówień wysyłamy kurierem na palecie lub organizujemy przewoźnika na giełdzie transportowej. Po ustaleniu szczegółów możliwy jest także dowóz transportem własnym.

Zachęcamy do kontaktu: 886410873 lub biuro@e-kompozyty.pl

pixel