Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności

Sklep E-kompozyty.pl akceptuje płatności przelewem tradycyjnym, płatności za pobraniem i płatności elektroniczne (rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem IdoPay) 

Płatność przelewem tradycyjnym

dane do przelewu:

E-kompozyty Michał Wojtasiak

Czekanka 127

42-470 Siewierz

Rachunek bankowy: 52 1050 1591 1000 0090 8226 8740

W tytule przelewu wpisz koniecznie numer zamówienia internetowego oraz imię i nazwisko. Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu i przyspieszy realizacje zamówienia. W przypadku przelewu zwykłego czas realizacji może się wydłużyć co wynika z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.

 

Płatność za pobraniem

Przy wyborze tego sposobu zapłaty za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi. Zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany adres i pobrana zostanie wartość zamówienia. W przypadku dostawy Pocztą Polską, gdy osoba dostarczająca przesyłkę nie zastanie nikogo w domu pod wskazanym adresem pozostawi awizo. W przypadku dostawy Kurierem DHL będą dwie próby dostarczenia przesyłki. Po nieudanym dwukrotnym dostarczeniu przesyłka wraca do sklepu Gloriuss.pl. Zazwyczaj jednak kurier przed dostarczeniem przesyłki kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą.

 

Płatność elektroniczna

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem IdoPay.

Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu nie musisz ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.

pixel