Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

1. Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

W przypadku prętów i siatek przyjmujemy zwroty rzeczy nieużywanych tzn. całe nierozwinięte kręgi lub pełne arkusze. Jeśli zostały zamówione niepełne kręgi (mniej niż 100 metrów bieżących) lub przycięte arkusze siatki to jest to towar na indywidualne zamówienie i nie podlega zwrotowi. 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas E-kompozyty Michał Wojtasiak, Czekanka 127, 42-470 Siewierz, telefon: 886410873, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej, po zalogowaniu, w profilu  klienta, w zakładce „Moje Zamówienia”. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

2. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu koszty towaru i koszty przesyłki do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam rzecz na adres: E-kompozyty Michał Wojtasiak, Czekanka 127, 42-470 Siewierz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

3. Formularz odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat: E-kompozyty Michał Wojtasiak, Czekanka 127, 42-470 Siewierz

Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:

1)_________________________________________________________________________________

2) ________________________________________________________________________________

3) ________________________________________________________________________________

4) ________________________________________________________________________________

5) ________________________________________________________________________________

Data odbioru rzeczy: _____________________

Imię i nazwisko konsumenta:___________________________________________________________

Adres konsumenta:__________________________________________________________________

Numer zamówienia*:_____________________________

Numer faktury/numer transakcji z paragonu*:_________________________

Podpis konsumenta (tylko jeśli formularz przesyłany jest w wersji papierowej):___________________

Data:______________________

 

(*) Podanie wskazanych danych nie jest obowiązkowe, usprawni i przyspieszy jednak proces zwrotu.  

pixel